Jak objednat pobyt nebo studium v zahraničíNaším cílem není prodat každému cokoliv s maximálním ziskem, naším cílem je udělat z jazykových kurzů a studia v zahraničí službu dostupnou každému a to za co nejlepší cenu v co nejlepší kvalitě. Tyto stránky by vás, jakožto zájemce o studium v zahraničí, měli přiblížit nejen k informacím a zkušenostem, které usnadní rozhodování o zemi, místě a vzdělávacím zařízeni, ale také ke školám a univerzitám samotným.

Zařízení studia v zahraničí svépomocí

Na našich stránkách naleznete plně funkční odkazy na stránky univerzit i jazkových škol, jejich kontaktní informace a u jazykových škol také kontaktní formulář jehož prostřednictvím se můžete se školou přímo spojit a vše si při znalosti angličtiny nebo s pomocí přátel zorganizovat sami. Pokud si nejste jisti, že znáte a víte vše potřebné co byste měli znát k úspěšnému zařízení studia v zahraničí, můžete vyzkoušet sekci otázky a odpovědi na těchto stránkách nebo například znalostní bázi o jazykových pobytech na stránkách jazykovepobyty.eu.


Pokud si jazykový pobyt nebo studium v zahraničí z jakéhokoliv důvodu nemůžete či nechcete zařídit sami, můžete tak učinit prostřednictvím těchto internetových stránek.

Objednávka jazykového pobytu

Formou poptávky

Na našich stránkách můžete vyplnit poptávkový formulář dle svých preferencí a přání, následně ověříme jaké jsou možnosti realizace pobytu podle vašich představ. Nebude-li daná varianta k dispozici, pokusíme se vám vyhledat odpovídající alternativu. O zařízení vybraného jazykového pobytu a všeho potřebného okolo se také postaráme.

Balíčky vše v jednom

Také si můžete vybrat některý z typizovaných, předsestavených balíčků vše v jednom, které naleznete na našich stránkách, a které jsou sestaveny na základě nejčastěji poptávaných typech kurzů a ubytování, destinací a dalších parametrů. V balíčku vše v jednom je již vše naplánováno, připraveno a zbývá již jen objednat letenky.

Objednávka studia na zahraniční střední škole

Tento typ studia v zahraničí je po praktické stránce nejkomplikovanější a vždy jej řešíme individuálně. Příprava i průběh samotný vyžaduje vysokou míru součinnosti rodičů, dětí, hostitelské rodiny, zahraniční školy, ale také školy v domovské zemi z důvodu srovnávacích či rozdílových zkoušek. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte emailem (viz. Kontakty).

Objednávka univerzitního studia

Studium na zahraniční univerzitě vyžaduje téměř vždy individuální přístup a to bez ohledu na to zda jde o zahájení, přesun nebo přerušované studium. V případě vašeho zájmu nás kontaktujte emailem (viz. Kontakty) a pokuste se co nejjednoznačněji specifikovat oč máte zájem.

V případě přesunu studia nezapomeňte uvést číslo studiního programu nebo jeho úplný popis, aby bylo možné posoudit možnosti uznání vašich předchozích studijních výsledků na nové univerzitě.

Pro studium na zahraniční univerzitě je obvykle vyžadována minimální znalost cizího jazyka na úrovni odpovídající "B2". Univerzity téměř vždy akceptují některý z mezinárodně uznávaných certifikátů, a nebo mají vlastní režim zkoušky úrovně znalosti uchazeče o studium.


Jít na úvodní stránku
Nahoru
TOPlist