ÚvodZákladní informace

Základní informace o jazykových pobytech

V následujících článcích naleznete nejzákladnější informace o jazykových pobytech. Tyto informace a popisy by Vám měli pomoci v orientaci v základních pojmech a procesech jazykových pobytů, pro kokrétnější a podrobnější informace doporučujeme sekci "Časté otázky".

Jak fungují jazykové pobyty

V tomto článku naleznete vedle popisu pojmů jazykový pobyt a jazykový kurz, také informace o tom, jak obvykle jazykový pobyt probíhá, z jakých služeb se obvykle skládá a také, jak postupovat v případě nouze či problémů.

Číst dále

Kurzy & ubytování

Zde naleznete seznam základních parametrů jazykových kurzů podle, kterých doporučujeme vybrat typ kurzu tak, aby vám vyhovoval. Dále zde naleznete popis častých úskalí hlavních typů ubytování na jazykovém pobytu.

Číst dále

Ceny & termíny

Častou neznámou bývá nejen celková cena za jazykový pobyt, ale také celkové náklady, tedy kolik celkem utratíte, zde se dozvíte více podrobností a navíc několik doporučení ohledně vhodné doby k objednání.

Číst dále

Jak objednat

Zařízení jazykového kurzu a zejména ani studia na střední škole či univerzitě není zrovna jednoduchou záležitostí. V tomto článku se dozvíte více o možnostech objednávky těchto kurzů a vzdělávacích programů.

Číst dále

Před odjezdem

Ačkoliv nejsou jazykové pobyty tolik odlišné například od dovolené u moře či na horách, mají svá specifika, o kterých je lépe předem vědět, a právě o těchto hlavních rozdílech se dočtete v tomto informativním článku.

Číst dále

Jít na úvodní stránkuNahoru
TOPlist